KURS PODSTAW FOTOGRAFII

SPOTKANIA INDYWIDUALNE I GRUPOWE

Jeśli lubisz fotografię i tylko niepewność jak to robić powstrzymuje Cię przed sięgnięciem po aparat pomogę Ci „wystartować".

Prowadzone przeze mnie warsztaty z podstaw fotografii kładą nacisk na powody dla których każdy z nas lubi fotografować, a w drugiej kolejności na zagadnieniach technicznych. Przeprowadzam uczestników przez proces łączenia pierwszego impulsu do zrobienia zdjęcia, który jest czystą radością z technicznymi zasadami wykonania kadru zgodnego z ich fantazją i wyobraźnią. Uważam, ze zagadnienia techniczne powinny być podporządkowane emocjom i wewnętrznym wizjom, a nie być tylko sztuką dla sztuki, ponieważ zależy mi przede wszystkim na zachowaniu autentyczności, wyjątkowości tego jak każdy człowiek postrzega siebie i otoczenie. Otwarcie na to co daje nam radość w trakcie fotografowania powoduje, że kwestie techniczne przychodzą nam z dziecięcą łatwością.

Odnajdując swój punkt widzenia dasz swoim fotografiom wyróżniający ich rys, to właśnie w trakcie nauki dowiadujemy się co wyjątkowego w fotografii potrafimy zaobserwować i czym może być dla nas taka aktywność.

Zapraszam do kontaktu