PORTRET

PRZEDSTAW SIEBIE ZA POMOCĄ FOTOGRAFII

WARSZTATY

REPORTAŻE Z NATURY

SESJA WIZERUNKOWA

TY I TWOJA FIRMA

WYDARZENIA

WAŻNE W TWOJEJ ORGANIZACJI

SESJE FOTOGRAFICZNE

Każda obecność on-line wymaga wizualnej oprawy, bez względu na to czy sprzedajesz produkty, usługi czy jesteś marką osobistą, dobrze wykonane zdjęcia są dziś niezbędnym mostem w docieraniu do Klienta. Ty jesteś najlepszy w tym co robisz, a ja przygotuje dla Ciebie fotografie które to pokażą.

Sesje poprzedzone są spotkaniem, ustaleniem tego jakie wartości klient chciałby uwidocznić w materiale końcowym, staram się je przełożyć na język obrazów.Sesje mogą mieć charakter spontanicznego rejestrowania wydarzeń, albo przemyślanych i zaaranżowanych scen w studiu lub plenerze.

Pomagam Klientom pokazać wyjątkowość ich usług lub produktów, omawiamy wspólnie możliwe  warianty docelowych kadrów, tak aby mogli  wyróżnić swoją  ofertę spośród rynkowej. Pracuję nad spójnością i atrakcyjnością materiału końcowego, co przyczynia się  do wzrostu zleceń i większej  rozpoznawalności Klienta.

Jedno zdjęcie zastępuje tysiące słów – w porównaniu do reklamy stricte informacyjnej dobre fotografie o wiele szybciej  kojarzone są z marką i trwale przykuwają uwagę odbiorców. Zapraszam do kontaktu, spotkania i współpracy.

PODRÓŻE

PODRÓŻE MAŁE I DUŻE

WŁASNE ŚCIEŻKI

OPOWIEŚCI CODZIENNE